مشاوره برندینگ

 

برند یک معناست، جمع کل معناهایی است که تمام مخاطبان احتمالی و مشتریان کنونی شما در ذهن و قلب خود، درباره شما حس می کنند امروزه دیگر برندها در ترازنامه بسیاری از شرکت‌ها به عنوان دارایی قرار می‌گیرند، اغلب ارزش ناملموس برندینگ از ارزش خود شرکت و دارایی‌های ملموس آن بیشتر است. با توجه به تحقیقی که در بین پانصد کمپانی مطرح و تراز اول جهان (فورچون ۵۰۰) صورت گرفته است به طور میانگین ۷۵% ارزش این شرکتها از ارزش برند حاصل می شود.

آل رایس و جک تروت از بنیانگذاران مدیریت برند معتقد است که راه‌اندازی یک مجموعه بدون تفکر برندینگ آن یک اشتباه نابخشودنی در تجارت است. من با مجموعه‌های (تولیدی و یا خدماتی) زیادی برخورد داشته ام که حتی بعد از فعالیت بالای ۱۰ سال هم، ارزش مادی آن مجموعه تنها به ملک و تجهیزات آن وابسته بوده است و تنها به این علت که از خود نامی (برندی) ساخته و پرداخته نکرده‌اند فرصت‌ها و سهم بازار بسیاری را از دست داده‌اند.

آنچه امروز می‌تواند بیش از نوع کالا، خدمات و تجهیزات استفاده شده در تولید و یا ارایه خدمات و یا حتی کیفیت در میزان فروش شما نقش داشته باشد برند یا نام تجاری شماست، بسیار دیده شده که صاحبان تجارت اعم از کارخانه، فروشگاه، یا ارایه دهندگان خدمات در صورت نیاز به فروش واحد تجاری خود چیزی بجز ساختمان، تجهیزات مستهلک بدست نمی آورند.

اما سوی دیگر شرکتهایی وجود دارند که در هنگام خرید و فروش سهام آنها نگاهی به میزان املاک و یا تجهیزات آنها به صورت صرف نشده و بیش از اینها نام تجاری یا برند آنهاست که میزان قیمت را برای مشتری مشخص می کند، شما می توانید با کمک مشاورین ما در حوزه برندینگ، نام تجاری خود را ایجاد نموده و از روشهای مختلف ارتقا برند و تثبیت آن در اذهان استفاده نمایید.

آنچه برای تبدیل نام تجاری شما به یک برند معتبر نیاز است، اعم از تحقیق و برنامه ریزی و تدوین استراتژی برندینگ و روانشناسی مشتریان و هویت بخشی به برند شما بر اساس تاثیری که باید بر ذهن مشتری گذاشته شود مراحلی است که کانون تبلیغات رامان در حوزه مشاوره برندینگ چه بصورت مشاوره ای و چه اجرایی در اختیار مشتریان قرار می دهد.

خدمات ما در این زمینه برای سازمان ها و شرکت های بزرگ و حتی کسب و کارهای کوچک قابل ارایه بوده و شما می‌توانید در زمانبندی مشخص نام تجاری خود را به یک برند معتبر تبدیل نمایید.

واحد برندینگ کانون تبلیغات رامان این خدمات را به شما ارایه می دهد:

  • نامگذاری بر اساس استراتژی های سازمان مشاوره برندینگ
  • استراتژی راهبردی برند
  • طراحی لوگو و ایجاد هویت بصری برند
  • تدوین محتوا و روشهای ارتقا برند
  • تقویت برند و افزایش نفوذ برند در اذهان
  • انتخاب روش تبلیغات و استفاده از مزیت های رقابتی در تبلیغات
  • تحقیقات بازار و مشاوره بازاریابی مبتنی بر برند

کليه حقوق اين وب‌سايت به بازرگانی رامان تعلق دارد. استفاده از مطالب وب‌سایت تبلیغات رامان با ذکر منبع بلامانع است.