طراحی وب‌سایت شرکتی

وب‌سایت شرکت‌ها وب‌سایت‌هایی هستند که به جهت اهداف تجاری و بازرگانی طراحی می‌شوند. امروزه تقریبا اکثر شرکت‌هایی که با عموم جامعه در تعامل هستند نیاز به یک وب‌سایت را حس می‌کنند و شرکت‌های بزرگتر به وب‌سایتی نیاز دارند تا برند خود را مدیریت کنند و یا با شرکت‌های تابع خود در تماس باشند.

یک وب سایت فقط شامل چند صفحه متن نیست بلکه می‌تواند نشاندهنده عملکرد تجاری و بازر گانی شما باشد بوسیله یک فیلمی از کار شما، گفتگوها، فروش اینترنتی سایت شما و…. مردم اولین جایی که به دنبال شرکت شما می‌گردند، بر روی اینترنت است و عدم حضور شما در صورت حضور سایر رقبا در این عرصه، یعنی از دست دادن مشتریان و این به نحوی است که وب سایت برای مشتریان ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته آماده ارائه خدمات می‌باشد.

طراحی وب سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی یکی از مناسب‌ترین روش‌های اطلاع‌رسانی می‌باشد که می‌توانید به سادگی خدمات، تولیدات و همچنین فعالیت‌های انجام شده درآنجا را به عموم و متخصصین مورد نظرتان معرفی کنید. همچنین جهت ارایه اطلاعات، نمونه‌کارها، تولیدات، تصاویر و… دیگر نیازی به چاپ بر روی کاغذی که هزینه بر است نیست و همچنین هزینه، زحمت و زمان برای ارسال صرف نمی‌شود.

در دنیای تجارت امروز وب‌سایت از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. چون مستقیمآ با عمل “فروش” مرتبط شده است. در حقیقت وب‌سایت و محتوای آن جایگاه فروشنده را گرفته و مراحل مختلف فروش از آغاز تا پایان و حتی خدمات پس از فروش را نیز انجام می دهد.

برخی از مزایای وب‌سایت برای شرکت ها :

۱- کم هزینه بودن نسبت به سایر روش‌های تبلیغ ۲- مشاهده توسط تعداد نامحدودی بیننده ۳- نامحدود بودن موضوعات تبلیغاتی ۴- در دسترس بودن از هر مکان و در هر زمان ۵- بیشترین میزان اثرگذاری بر روی بینندگان ۶- ایجاد ارتباط با مشتری و امکان مشاوره.

طراحی وب سایت شرکتی

اهمیت طراحی سایت شرکتی

امروزه اهمیت طراحی سایت شرکتی کاملا روشن است، مهم نیست که شما یک شرکت بزرگ با تعداد زیادی کارمند هستید، یک گروه هستید و یا اینکه به تنهایی کار می‌کنید؛ شما با طراحی سایت شرکتی می‌توانید رزومه و فعالیت‌های خود را بدون هیچ محدودیتی به افراد و شرکت‌های دیگر نمایش دهید و آنها را از توانایی‌های خود آگاه سازید.

چرا به طراحی سایت شرکتی نیاز داریم ؟

کاملا واضح است که در دنیای امروز وب‌سایت صرفا جهت بالا بردن پرستیژ کاری نیست؛ هر شرکت یا سازمانی بایستی با این دید با پروژه طراحی سایت شرکتی روبرو شود که بازاریاب یا نماینده‌ای استخدام می‌کند. وب سایت نماینده شما در فضای مجازی است و بایستی مانند استخدام هر فردی در شرکت یا سازمان برای آن برنامه و وظایف مشخص داشت.

ارتباطات خود را گسترش دهید !

شرکت‌ها و سازمان‌ها با طراحی سایت شرکتی می‌توانند رزومه شرکت، معرفی‌نامه خود، محصولات یا خدمات شرکت، نحوه پشتیبانی و یا گارانتی، سفارش آنلاین، پرسش و پاسخ‌های عمومی، مشاوره آنلاین و بسیاری از موارد دیگر را در دنیای نامحدود اینترنت به اشتراک بگذارند. و ارتباطات خود را گسترش دهند.
طراحی سایت شرکتی قوی نقطه تحول کسب و کار شماست.

شما با در اختیار داشتن یک سایت شرکتی قوی می‌توانید خود را از رقبا متمایز کنید. و با توجه به اینکه امروزه افراد پیش از خرید کالای مورد نظر خود را در اینترنت جستجو می‌کنند، یک سایت خوب می تواند بر تصمیم گیری مشتریان تاثیر گذاشته و نظر آنها را جلب نماید.

مشتریان پس از جستجوی محصول و خدمات مورد نظر خود در اولین گام با سایت شما روبرو خواهند شد و کیفیت و جذابیت سایت شما در تصمیم گیری آنها موثر خواهد بود. یک سایت شرکتی خوب با ایجاد ساختار مناسب، وجود انسجام و استفاده مناسب از رنگ‌ها و فونت‌ها می‌تواند تجربه کاربری خوبی را به کاربر ارایه کرده و آن را به مشتری آن سازمان یا شرکت تبدیل نماید. در اختیار داشتن یک سایت شرکتی قوی، سرمایه است و می‌تواند نقطه تحولی در کسب و کار شما ایجاد کند.

کليه حقوق اين وب‌سايت به بازرگانی رامان تعلق دارد. استفاده از مطالب وب‌سایت تبلیغات رامان با ذکر منبع بلامانع است.