طراحی بنر

بنر دربردارنده‌ی یک نماد، نشان، شعار، یا پیام می‌باشد که امروزه معمولاً منظور از آن پیام‌های تبلیغاتی‌ است که در وب سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی به کار می روند. محتوای بنرها معمولا طرحی هنرمندانه از تصاویر و متون ( متحرک و یا ثابت ) جهت هدف‌های تبلیغاتی است. بنرهای ساده معمولا با پسوند JPG , PNG و بنرهای متحرک با پسوند GIF ذخیره می شوند.

طراحی بنر

طراحی بنر، تنها محوریت فضای مجازی را یدک نمی‌کشد. بنر به شکل‌های مختلف، ابعاد و اندازه گوناگون جهت نمایش و طراحی امکان پذیر است. در صورتی که تمایل شرکت‌ها به تبلیغات از طریق بنر تبلیغاتی در فضای مجازی داشته باشد. مقیاس طرح بر اساس پیکسل اندازه گیری شده و طراحی صورت می‌گیرد. و اما در صورتی Banner جهت استفاده در محیط اجتماعی مد نظر باشد، طراحی بنر بر اساس سانتیمتر اندازه‌گذاری و شروع به طراحی می‌شود.

طراحی بنر تبلیغاتی و سایزهای استاندارد بنر

تعریف سایز برای تبلیغات اینترنتی به یک یا دو سایز جمع نمی‌شود. گسترده بودن تبلیغات از طریق نمایش Banner در فضای مجازی به حدی بوده است که شاهد سایزهای متعدد و کاربردی زیادی هستیم و به طور میانگین این ابعاد به ۱۵ تا ۱۷ سایز تقسیم می شود که در قالب یک پکیج در اختیار تبلیغ دهندگان قرار می‌گیرد.

طراحی بنر محیطی

تبلیغات محیطی به صورت وسیع‌تری انجام می‌شود و شما شاهد محدودیت‌هایی در تبلیغات اینترنتی بوده اید به هیچ عنوان در تبلیغات محیطی از لحاظ ابعاد نخواهی بود. جهت طراحی بنر برای محیط اجتماعی محدودیت‌های کمتری برای انتخاب سایز دارید و تعیین سایز بر عهده شما و مکانی می‌خواهید طرح را چاپ و قرار دارید بستگی دارد.

کاربرد بنر در بازاریابی و تبلیغات اینترنتی

امروزه ما بنر های تبلیغاتی روزانه را در وب سایت ها ، کانال های تلگرام، گروه‌ها و سایر شبکه های اجتماعی مشاهده می کنیم. که در سالهای گذشته تعداد نمایش بنرهای اینترنتی از بلیبوردهای تبلیغاتی و حتی تیزرهای تلویزیونی نیز بیشتر شده است. بنر های تبلیغاتی در حال حاضر با گسترش کاربرد شبکه های اجتماعی از مهمترین ابزار های بازاریابی اینترنتی به شمار می‌روند.

تبلیغات اینترنتی امروزه تبدیل به موثر ترین و پرطرفدار ترین روش تبلیغاتی در تمام دنیا شده است ، و طراحی بنر نیز پس از طراحی وب سایت و بهینه سازی ( ارتقا رتبه در گوگل ) از اقداماتی است که مورد توجه شرکت ها ، سازمان ها و حتی کسب و کارهای کوچک به شمار می رود.

طراحی بنر تبلیغاتی ثابت و متحرک نیز از رایج ترین تبلیغاتی است که در وب سایت ها مشاهده می شود و امروزه این تبلیغات خصوصا تبلیغات بنری گیف پا به کانال ها و گروهای تلگرام باز کرده اند و از پر بازدیدترین نوع تبلیغات در حال حاضر می‌باشد.

کليه حقوق اين وب‌سايت به بازرگانی رامان تعلق دارد. استفاده از مطالب وب‌سایت تبلیغات رامان با ذکر منبع بلامانع است.