خدمات و طراحی مالتی‌مدیا

کانون تبلیغات رامان با توجه به نیاز روز افزون شرکت‌ها و سازمان‌ها، خدمات متنوعی را در زمینه طراحی مالتی‌مدیا به صورت حرفه‌ای ارایه کرده است که یکی از این خدمات طراحی مالتی‌مدیا با قابلیت مدیریت اطلاعات می‌باشد که بستر این نرم‌افزار طراحی مالتی‌مدیا کاملا بومی بوده و بی‌نیاز از نصب بر روی سیستم کاربر می‌باشد همچنین ما می توانیم در زمینه‌های مختلف شامل مشاوره قبل از طراحی مالتی‌مدیا – طراحی سی‌دی مالتی‌مدیا به صورت سفارشی و گرافیک اختصاصی – ساخت و طراحی انیمیشن و تیزر اولیه با نرم افزار Flash و After effects طراحی سی‌دی تبلیغاتی – ایجاد محتوای مالتی‌مدیا – طراحی کتاب یا کاتالوگ الکترونیک – طراحی آلبوم انیمیشنی، شما را یاری دهیم.

 

طراحی مالتی‌میدیا کانون تبلیغات رامان

مزایای استفاده از سی‌دی مالتی مدیا شامل :

۱- تاثیر بسیار زیاد در نظر بازدید کننده در نگاه اول به دلیل چند رسانه ای بودن سی دی مالتی مدیارا دارا می باشد.
۲- سی دی های مالتی مدیا بهترین و کم هزینه‌ترین راه برای ارایه بهتر محصولات یک شرکت با تمامی امکانات را دارا می باشند.
۳- در مقایسه با تبلیغات چاپی که برای تغییرات متنی و گرافیکی هزینه بسیار زیاد و مراحل متعدد را شامل می شود، سی دی های مالتی مدیا به راحتی قابلیت تغییر گرافیکی و بروز آوری اطلاعات را دارند.
۴- تکثیر و کپی از سی‌دی‌های مالتی‌مدیا بسیار راحت‌تر و کم هزینه‌تر می‌باشد درحالی که در تکثیر نسخه‌های چاپی مجبور به مراجعه به شرکت یا چاپخانه هستید و زمانی بیشتری برای این کار لازم می‌باشد.
۵- سی‌دی‌های مالتی‌مدیا از لحاظ مالی هزینه کمتری را در برمی‌گیرند و از هر کتابچه، بروشور و یا کاتالوگ بسیار جذابتر می‌باشند.
۶- با توجه به محدودیت فایل‌های گرافیکی، فیلم و صوتی در سایت‌ها، این امکان وجود دارد که به راحتی تمامی اطلاعات و تصاویر اعم از عکس و فیلم با کیفیت مناسب بر روی سی‌دی‌های مالتی‌مدیا قرار گرفته و به بازدیدکننده ارایه داده شود.

یکی دیگر از مزایای ویژه سی‌دی مالتی‌مدیای طراحی شده توسط این شرکت، قابلیت مدیریت اطلاعات مالتی‌مدیا می‌باشد که با بکار بردن زبان قدرتمند برای برنامه‌نویسی مدیریت اطلاعات سی دی و همچنین استفاده از نرم افزار Flash برای ساخت انیمیشن‌ها و گرافیک بسیار جذاب باعث پویایی بیشتر و توانمند شدن سی دی مالتی مدیا شده به گونه ای که بسیاری از امکانات نرم افزاری را می‌توان با آن پیاده سازی کرد.

گفتنی است که سی دی مولتی مدیا با قابلیت مدیریت فایل ، نیاز به نصب برای کاربر نداشته و بصورت اتوران اجرا می‌شود.

ویژگی‌های طراحی سی‌دی مالتی‌مدیا:

قابلیت اجرا بروی تمای نسخه های سیستم عامل موجود در بازار
قابلیت اجرا در هر مانیتور و با هر Resolution
قابلیت تاثیر پذیری بیشتر در نظر بازدید کننده در نگاه اول
اجرا شدن مالتی‌مدیا به صورت خودکار و Autorun
نیاز به نصب نرم‌افزار‌های اضافی در هنگام اجرا شدن ندارد
قابل ارایه بروی CD و DVD با تمامی سایز‌های استاندارد، مینی CD و یا کارت ویزیتی

امکانات و ویژگی‌های تبلیغاتی سی‌دی مالتی‌مدیا:

معرفی محصول و محتوای سی دی به صورت کلیپ های تبلیغاتی
طراحی و چاپ مجزا لیبل و جلد با لوگو و شناسه شرکت مذکور
معرفی محتوای سی دی به چندین زبانبرای ارائه بهتر اطلاعات شرکت
تکثیر و کپی نامحدود سی دی بر اساس نیاز شرکت در زمان کم
در صورت نیاز گذاشتن قفل نرم افزاری بر روی سی دی مالتی مدیا جهت جلوگیری از تکثیر غیرمجاز

خدمات طراحی مالتی مدیا

از آن جا که امروزه تکنولوژی به ما استفاده از رسانه‌های مختلفی مانند متن، صدا، ویدیو، انیمیشن، گرافیک و … را در کنار هم میسر ساخته است و مالتی‌مدیا (چند رسانه‌ای) در تبلیغات جایگاه ویژه‌ای را دارا می‌باشد، لذا ما در کانون تبلیغات رامان بخش طراحی مالتی‌مدیا (چند رسانه‌ای) را فعال ساختیم تا بتوانیم نیاز مشتریان محترم را به بهترین شکل پاسخگو باشیم.

طراحی مالتی‌میدیا کانون تبلیغات رامان

 

خدمات مالتی‌مدیا چه به صورت آنلاین و چه بصورت آفلاین قابل طراحی می‌باشند. بدیهی است با توجه به رشد تکنولوژی، دیگر هیچ گونه محدودیتی برای استفاده از مالتی‌مدیا بصورت آنلاین وجود نداشته و مالتی مدیای آنلاین هیچ کمبودی نصبت به آفلاین نداشته، بلکه از جهت آنلاین بودن نیز دارای نقطه قوت بیشتری نیز می‌باشد.

این خدمات دارای امکانات نامحدودی برای مشتریان گرامی بوده و بنا به نیاز آنان این خدمات طراحی و ارایه می‌شوند. این خدمات می‌توانند به مانند طراحی یک پاورپوینت برای پرزنتیشن تجاری، تا طراحی فلش برای سی‌دی‌های نرم‌افزاری و یا کاتالوگی دیجیتال و … گستردگی داشته و تمامی نیاز های شما را پاسخگو باشند.

ابزارهای چند رسانه‌ای بهترین شیوه برای ارایه مطالب می باشند و هیچ تجارت موفقی امروزه بدون استفاده درست از این ابزار‌ها، قادر نخواهد بود معارفه و پرزنتیشن موفقی داشته باشد.

کليه حقوق اين وب‌سايت به بازرگانی رامان تعلق دارد. استفاده از مطالب وب‌سایت تبلیغات رامان با ذکر منبع بلامانع است.